TR
EN
Menü
Facebook
Yükleniyor...

Temsilcilikler

ACM 17 - Taşınabilir model

Teknik temizlik, VDA19, ISO 16232, temizlik testi, parça temizlik testi, temiz oda

ACM 17 modeli küçük ve orta büyüklükteki parçalar içindir. VDA 19 ve ISO 16232 göre teknik temizlik testleri yapılması gereken parçalar için kullanılabilmektedir. Bu model özellikle otomotiv, tıbbi  aletler ve havacılık endüstrilerinde yıllardır başarıyla kullanılmaktadır.

ACM 17  özellikleri :

Kullanımı kolay  5,7’’ dokunmaktik ekranı ile hemen kullanmaya başlayın. Yazılım sayesinde analizler güvenli ve kolay bir şekilde yapılabilmekte, hacim, sistem basıncı, doldurma seviyesi gibi parametreler izlenebilmektedir.

Temizlik güvenliği : entegre temiz oda ile birlikte güvenli bir işlem yapılmasını sağlamaktadır. Kolayca taşınabilen küçük bir kabin, sadece elektrik bağlantısı gerektirmektedir.

Hava temizliği : temiz oda filtresi ve hazne içerisinde oluşturulan artı basınç ile sağlanmaktadır.

500 mm haznesi  ile yıkama, püskürtme ve 300 mm ultrasonik hazne doldurma gibi farklı test seçenekleri sağlamaktadır. En uygun şekilde tasarlanmış yüzey alanı ile  kontrol numuneleri hızlıca hazırlanabilmektedir.

Kullanımı kolay filtre sistemi : dışarı doğru kaydırılarak kolayca açılmaktadır. Güvenli ve basit bir şekilde filtre kullanılabilmektedir.

Dökümanlar
Bayar Cad. Gülbahar Sok.
No:15/9 34742
Kozyatağı / İstanbul

E-Bülten
Yeniliklerimizden haberdar olmak için kaydolun!