Temsilcilikler

EXTRUDE HONE

EXTRUDE HONE

Merkezi Irwin, Pennsylvania, ABD’de bulunan Extrude Hone firmasının başarı hikayesi “patentli” basınç altında aşındırıcı macun ile yüzey işlem metodunun geliştirilmesiyle 1965 yılında başlamıştır. Günümüzde Extrude Hone geleneksel olmayan üretim teknolojilerinde uzmanlaşmış küresel bir lider olarak tanınmaktadır. Çapak alma, parlatma, yüzey ve kenar hazırlama amaçlı bu teknolojiler arasında basınç altında aşındırıcı macun ile yüzey işlem – AFM, basınç altında yakarak çapak alma-TEM, elektrik akımı altında yüzey işlem – ECM yöntemleri bulunmaktadır.

Üstün Kalite …

Çapak alma, kenar yuvarlama ve parlatmanın gerekli olduğu yerlerde insana bağlı karmaşık araç-gereçlerde gerekmektedir. Extrude Hone firmasının ileri düzey işlem teknikleri olan AFM-Aşındırıcı macun ile basınç altında yüzey işlem, ECM-Elektro kimyasal yüzey işlem/çapak alma ve TEM-basınç altında yakarak çapak alma yöntemleri güvenilir ve ekonomik çözümler sağlamaktadır.

İleri düzey yüzey işlem teknolojileri ve bu teknolojiler ile ilgili yüzey işlem merkezleri sayesinde önde gelen tedarikçi konumundadır. Sürekli olarak çeşitli endüstrilerin karşılaştığı karmaşık yüzey işlem ve çapak alma ihtiyaçları konusunda çözümler üretmektedir. Dünyanın önde gelen üreticileri önemli parçalarında başka yöntemler ile ulaşılması mümkün olmayan iç ve dış yüzeylerin çapak alma, parlatma ihtiyaçları konusunda üstün teknolojili çözümlerine güvenmektedir.