Temsilcilikler
Vibrasyon Makinaları

Vibrasyon Makinaları

TROWAL YÜZEY İŞLEMLERİ

1) CD model Yuvarlak Vibrasyon Makinaları

Dayanıklı ve ekonomik!

Trowal yuvarlak vibrasyonları çok çeşitli parçalarda, çok değişik yüzey kalitelerine ulaşmak için yaygın olarak kullanılır. Uygulama alanları yoğun çapak alma ve yuvarlama işleminden, hassas parçaların yüksek derecede parlatılmasına kadar çeşitli uygulamaları kapsamaktadır. Trowal makinaları sadece kendi başlarına çalışan seri üretim makinaları olarak kullanılmaları dışında tam otomatik üretim hatlarınıza kolayca adapte edilebilir.

Trowal CD modeli vibrasyonlarda manüel veya pnömatik olarak hareket edebilen rampa ve boşaltma eleği entegre edilmiştir. CD serisinin en önemli özelliği çok dayanıklı & güçlü tasarımı ve rekabetçi fiyatıdır. CD serisi 110 litreden 1200 litreye değişen hacimlere sahip toplam 6 modelden oluşmaktadır.

2) CB model Yuvarlak Vibrasyon Makinaları

Trowal yuvarlak vibrasyonları çok çeşitli parçalarda, çok değişik yüzey kalitelerine ulaşmak için yaygın olarak kullanılır. Uygulama alanları yoğun çapak alma ve yuvarlama işleminden, hassas parçaların yüksek derecede parlatılmasına kadar çeşitli uygulamaları kapsamaktadır.

Trowal makinaları sadece kendi başlarına çalışan seri üretim makinaları olarak kullanılmaları dışında tam otomatik üretim hatlarınıza kolayca adapte edilebilir. Trowal’in en son teknoloji ile geliştirdiği CB model makinalar, yüzey işlemlerde en yüksek kaliteyi ve verimliliği elde etmek için tasarlanmıştır. 180° ‘den fazla tura sahip spiral şeklindeki makine tabanı sayesinde yüksek aşındırma performansı ile hassas işlemlerin yapılması mümkün olmaktadır.

CB serisi vibrasyonun en önemli özelliği boşaltma işlemi öncesi yapılan “çıkış ağzı temizleme” özelliğidir. Bu özellik sayesinde parça ve taşların rampa altına sıkışması engellenmektedir. Rampa çıkış bölgesinin komple temizlenmesinden sonra aşağıya iner. CB modelinde 200 litreden 1800 litreye kadar toplam 7 model mevcuttur.