Temsilcilikler
Taş ve Kimyasallar

Taş ve Kimyasallar

Almanya'dan Kökleri Geçmişe Uzanan Bir Gelenek

Trowal 1931 yılından beri yüzey işlem makinaları üretmektedir. Trowal ismi kalitede mükemmelliği ve güvenilirliği temsil etmektedir. Modern vibrasyonlu yüzey işlem teknolojisini bulan firma olarak anılmaktayız, bu yüzden “Trowal işlemi” çapak alma ve yüzey işlemler ile birlikte eş anlamlı olarak kullanılmaktadır.

Taş ve Kimyasalların Hepsi Trowal'de Üretilmektedir

Trowal yüzey işlem makinalarının yanında, Haan (Almanya) ve Stoke-on-Trent ( İngiltere) fabrikalarında geniş bir yelpazede vibrasyon taş ve kimyasal üretimide yapmaktadır. Bütün ürünlerimiz sıkı bir kalite kontrol sürecinden geçirilmektedir ve taş kimyasal bölümlerimiz DIN ISO 9001:2008 sertifikalıdır.

Vibrasyon Taş ve Kimyasalları

“Trowal işlemi” yüzey işlemler ile ilgili geniş bir yelpazede farklı farklı işlemleri temsil etmektedir. En uygun işlem sonuçlarına doğru bir makine, taş ve kimyasal seçimi ile ulaşmak mümkün olmaktadır.

Aşındırma & Parlatma Malzemeleri

Walther Trowal pratikte karşılaşılabilecek bütün yüzey işlem ihtiyaçları için sarf malzeme üretimi yapmaktadır. 80 yıldan fazla bir süredir parlatma ve çapak alma işlemleri ile ilgili farklı niteliklerde malzemeler geliştirmekteyiz. Kaba çapak almadan hassas yüzey parlatmaya kadar farklı ihtiyaçlar için en
uygun ürünler Trowal’in kendi tesislerinde üretilmektedir.

Vibrasyon Kimyasalları

Kimyasallar işlem performansını arttırmanın yanında taşların temizlenmesini de sağlayarak taşların işlem performansının korunmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca kimyasallar parçanın temizlenmesini sağlamakta ve parça yüzeyinde korozyon önleyici etkisi de bulunmaktadır. Trowal’in kendi üretimi vibrasyon kimyasalları en uygun işlem sonuçları için büyük bir önem taşımaktadır