Temsilcilikler
ACM 18 - Taşınabilir test kabini

ACM 18 - Taşınabilir test kabini

Taşınabilir model  - ACM 18, teknik temizlik

ACM 18 özellikleri:

İç yüzey temizlik test seçeneği: Pazarda tek olan bu özellik sayesinde boru vb.parçalar gibi gerekli iç yüzey temizlik testleri ayrı bir filtre ile yapılabilmektedir.

Ultrasonik özellikli büyük hazne: sayesdinde RiuS ve ACM 17 modelleri arasındaki boşluğu doldurmaktatır. VDA 19 ve ISO 16232 göre test edilmesi gereken parçalar için kullanılabilmektedir. Bu model özellikle otomotiv, tıbbi  aletler ve havacılık endüstrilerinde yıllardır başarıyla kullanılmaktadır.

Ön tarafa yerleştirilen hava çıkışı kullanıcılar ve parçalar için arttırılmış bir güvenlik sağlamaktadır.

Kullanımı kolay dokunmaktik ekranı ile hemen kullanmaya başlayın. Yazılım sayesinde analizler güvenli ve kolay bir şekilde yapılabilmekte, hacim, sistem basıncı, doldurma seviyesi gibi parametreler izlenebilmektedir. İlave seçenek olarak 15” ekranda kullanılabilmektedir. Resimler ve test talimatları her adım için saklanabilmektedir.

Hava temizliği  temiz oda filtresi ve hazne içerisinde oluşturulan artı basınç ile sağlanmaktadır. Ön tarafa yerleştirilen hava çıkışı kullanıcılar ve parçalar için arttırılmış bir güvenlik sağlamaktadır.

Hazne: 700 x 600 mm boyutları  sayesinde yaklaşık 15 kg’a kadar parçalar analiz edilebilmektedir. ACM 17’de olduğu gibi yıkama, püskürtme ve 300 mm ultrasonik hazne doldurma gibi farklı test seçenekleri bulunmaktadır. İlave seçenek olan huni ile birlikte küçük parçalar hızlı ve esnek bir şekilde test edilir.

Kullanımı kolay filtre sistemi: dışarı doğru kaydırılarak kolayca açılmaktadır. Her tank için bir filtre bulunmaktadır. İlave olarak iç yüzeylerin yıkanması için üçüncü bir filtre takılabilmektedir.