Temsilcilikler
Santrifüjlü Arıtma Sistemi

Santrifüjlü Arıtma Sistemi

Niçin Arıtma ?

Vibrasyon işleminin sonucunda oluşan işlem sıvısı, vibrasyon taşları ve metal parçalardan gelen parçacıklar içerir. Bu yüzden oluşan atık su karışımı, dışarı atılmadan önce temizlenebilir veya geri dönüştürülerek yeniden vibrasyon işleminde kullanılabilir.

Santrifüjlü Arıtma ve Geri Dönüşüm Sistemleri

Aşındırıcı taş, metal parçacıkları ve toplanmış yağ işlem sıvısından, oluşturulan merkezkaç kuvveti ile ayrılır ve çamur olarak atılır. Temizlenmiş su ve kimyasal karışımı yeniden kulllanılmak üzere makinalara gönderilir.

Geri Dönüşüm ...

İşlem sıvısının geri dönüştürülmesi sayesinde su kullanımı %98’e kadar, kimyasal kullanımı %90’a kadar azaltılabilmektedir. Ayrıca atılan atık miktarında büyük oranda bir azalma sağlanmaktadır.

Merkezkaç kuvveti ile temizleme

Santrifüj filtre teknolojisi ile katı parçacıklar vibrasyon vb. işlem sıvısından yerçekiminin 2417 katına ulaşan bir merkezkaç kuvveti ile ayrıştırılır. Yağ ve mikron büyüklüğündeki parçacıklar ise toplayıcı bir kimyasal yardımı ile temizlenebilmektedir. Vibrasyon işleminde kullanılan kimyasal ve su karışımı yeniden kullanım için makinalara gönderilmektedir.