Temsilcilikler
RiuS double - Büyük ve küçük parçalar için iki ayrı hazne

RiuS double - Büyük ve küçük parçalar için iki ayrı hazne

RiuS double modelimiz VDA 19 ve ISO 16232 standartlarına göre teknik temizlik testleri yapılacak parçalar için iki ayrı hazneye sahiptir. Bu model  otomotiv, tıbbi aletler ve havacılık endüstrilerinde yıllardır başarıyla  kullanılmaktadır. İki ayrı bağımsız ünite yerine farklı boyutlardaki parçalar için tek bir yıkama ve doldurma sistemi sunmaktadır.

RiuS double özellikleri:

Kullanımı kolay dokunmaktik ekranı ile hemen kullanmaya başlayın. Yazılım sayesinde analizler güvenli ve kolay bir şekilde yapılabilmekte, hacim, sistem basıncı, doldurma seviyesi gibi parametreler izlenebilmektedir. İlave seçenek olarak 15” ekranda kullanılabilmektedir. Resimler ve test talimatları her adım için saklanabilmektedir.

Kullanımı kolay filtre sistemi:

Dışarı doğru kaydırılarak kolayca açılmaktadır. Her tank için bir filtre bulunmaktadır. İlave olarak iç yüzeylerin yıkanması için üçüncü bir filtre takılabilmektedir.

Hazne 1: 800 x 800 mm boyutları  sayesinde yaklaşık 15 kg’a kadar parçalar analiz edilebilmektedir. İlave olarak hazne duvarı temizleme ve  parça iç yüzey test seçenekleri sunulmaktadır.

Hazne 2: Küçük veya çok küçük parçaların hızlı ve kolay bir şekilde test yapılması… ACM serisinde de olduğu gibi yıkama, püskürtme ve 300 mm ultrasonik hazne doldurma gibi farklı test seçenekleri

İç yüzey temizlik test seçeneği:

Pazarda tek olan bu özellik sayesinde iç yüzeylerin temizlik testleri ayrı bir filtre ile yapılabilmektedir.

Hava temizliği:

Temiz oda filtresi ve hazne içerisinde oluşturulan artı basınç ile sağlanmaktadır. Ön tarafa yerleştirilen hava çıkışı kullanıcılar ve parçalar için arttırılmış bir güvenlik sağlamaktadır.