Temsilcilikler
RiuS single - Büyük parçalar için büyük hazneli sistem

RiuS single - Büyük parçalar için büyük hazneli sistem

RiuS single - Büyük parça teknik temizlik testleri için büyük hazneli sistem

RiuS single özellikleri :

Kullanımı kolay dokunmaktik ekranı ile hemen kullanmaya başlayın. Yazılım sayesinde analizler güvenli ve kolay bir şekilde yapılabilmekte, hacim, sistem basıncı, doldurma seviyesi gibi parametreler izlenebilmektedir. İlave seçenek olarak 15” ekranda kullanılabilmektedir. Resimler ve test talimatları her adım için saklanabilmektedir.

Kullanımı kolay filtre sistemi: içinde üç adet test membranı bulunan filtre dışarı doğru kaydırılarak kolayca açılmaktadır. İlave olarak iç yüzeylerin yıkanması için ikinci bir filtre takılabilmektedir.

Test haznesinin 1200 x 800 mm boyutları  sayesinde yaklaşık 15 kg’a kadar parçalar analiz edilebilmektedir. İlave olarak hazne duvarı temizleme ve  parça iç yüzey test seçenekleri sunulmaktadır.

Hava temizliği  temiz oda filtresi ve hazne içerisinde oluşturulan artı basınç ile sağlanmaktadır. Ön tarafa yerleştirilen hava çıkışı kullanıcılar ve parçalar için arttırılmış bir güvenlik sağlamaktadır.

Güçlü bir takım: Glaeser Manipulator, 2.100 mm hazneye sahip RiuS single modeli ile çok daha büyük parçaların testleri için kullanılmaktadır. 500 kg’a kadar parçalar test edilebilmektedir.