Temsilcilikler
ACM 17 - Taşınabilir test kabini

ACM 17 - Taşınabilir test kabini

 İkinci nesil ACM 17 modeli küçük ve orta büyüklükteki parçalar için VDA 19.1 bölüm 11  güvenlik ve çevre koruma tavsiyeleri dikkate alınarak geliştirilmiştir. ACM17  VDA 19.1 ve ISO 16232 göre teknik temizlik testleri yapılması gereken parçalar için kullanılabilmektedir. 

ACM 17  özellikleri :

Kullanımı kolay  12’’ dokunmaktik ekranı ile hemen kullanmaya başlayın. Yazılım sayesinde analizler güvenli ve kolay bir şekilde yapılabilmekte, hacim, sistem basıncı, doldurma seviyesi gibi parametreler izlenebilmektedir.

Temizlik güvenliği: entegre temiz oda ile birlikte güvenli bir işlem yapılmasını sağlamaktadır. Kolayca taşınabilen küçük bir kabin, sadece elektrik bağlantısı gerektirmektedir.

Hava temizliği: temiz oda filtresi ve hazne içerisinde oluşturulan artı basınç ile sağlanmaktadır.

500 mm haznesi  ile yıkama, püskürtme ve 300 mm ultrasonik hazne doldurma gibi farklı test seçenekleri sağlamaktadır. Parlatılmış paslanmaz çelik haznesi ile  3-5 kg a kadar parçalar rahatlıkla test edilebilmektedir.

Kullanımı kolay filtre sistemi: dışarı doğru kaydırılarak kolayca açılmaktadır. Güvenli ve basit bir şekilde filtre kullanılabilmektedir.